GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6241070
nr 624 1070
Tallrikar
6 st, djupa, 1900-tal, diameter: 24
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 februari 2010
kl 18:56:07
150 kr
400 kr
250 kr
400 kr
500 kr